Hakkımızda

Hakkımızda
MobilEffect; Türkiye’de yazılım alanında birçok önemli şirkete uygulama geliştiren PROSESGRUP'un yaratmış olduğu bir markadır. Değişen ve gelişen mobil dünyada müşterilerine daha kapsamlı ve sağlıklı bir hizmet vermeyi hedefler.

Global mobil pazarının hızla gelişen segmentlerinden biri olan mobil uygulamalar, mobil donanım üzerinde çalışan bir yazılım içerir ve mobil cihaz kullanıcıları için belirli görevleri yerine getirir. Mobil uygulamaların navigasyondan iletişime, lokasyon bazlı oyunlardan diğer eğlence yazılımlarına kadar birçok fonksiyonu barındırması, toplumun ilgisini önemli derecede bu uygulamalara çeker hale getirmiştir.

MobilEffect tarafından hazırlanan uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran MobilEffect, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.